Yerel zincir marketler Ramazanda fiyat sabitledi ve indirim yapti

Yerel zincir marketler Ramazan’da fiyat sabitledi ve indirim yaptı

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün, vatandaşların, bayram sonuna kadar düzenlenecek kampanyalarla yüzlerce ürünü yüzde 25 daha erişilebilir fiyata satın alabileceğini duyurdu.

Yerel zincir marketler Ramazan'da fiyat sabitledi ve indirim yaptı

AA

Tarım-Kredi mağazaları, Et ve Süt Kurumu ile PERDER anlaşmasının ve Ankara PERDER’in yanı sıra Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) da Ramazan’da indirim yapan şirketler arasına girdi.

Türkiye genelindeki 7 bin 700 yerel zincir market, mağazasında yüzlerce üründe fiyatları sabitledi.

Ayrıca düzenlenecek kampanyalarla yüzlerce ürünü yüzde 25 daha erişilebilir fiyata satın alınabilecek.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Ömer Düzgün, Ramazan ayı boyunca yüzlerce üründe fiyat sabitleme ve indirim kampanyası başlattıklarını bildirdi.

Tüketicilerin bütçelerini rahatlatmak için yeni kampanya

Düzgün, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye genelinde 7 bin 700 şubesi bulunan 14 perakende derneğinin çatı örgütü olarak, Ramazan ayında tüketicilerin bütçelerini rahatlatmak için yeni bir kampanyaya imza attıklarını belirtti.

“Yüzlerce üründe fiyatları sabitledik”

Ramazan ayı süresince yüzlerce üründe fiyatları sabitlediklerini duyuran Düzgün, şu ifadeleri kullandı:

Yerel zincirler olarak vatandaşlarımızın bütçelerine katkıda bulunmak ve ekonomik istikrara katkı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız. İçinde bulunduğumuz sürecin üstesinden ancak tek yürek gelebiliriz. Bu süreçte, marketlerimizdeki fiyat istikrarını sağlamak ve halkımızın rahat bir Ramazan geçirmesini temin etmek bizim önceliğimiz.

“Vatandaşlar yüzlerce ürünü yüzde 25 daha erişilebilir fiyata satın alabilecek”

Düzgün, Ramazan ayı hazırlığı için sektör temsilcileri ile görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, açıklamasında şunları kaydetti:

Ramazan ayına hazırız. 7 bin 700 yerel zincir market mağazasında yüzlerce üründe fiyatları sabitledik. Vatandaşlarımız, bayram sonuna kadar her hafta bölgelere özel düzenlenecek kampanyalarla yüzlerce ürünü yüzde 25 daha erişilebilir fiyata satın alabilecek. Böylece bakliyattan yağa, çaydan şekere, undan makarnaya kadar yüzlerce temel gıda ürününe Ramazan ayı sonuna kadar daha erişilebilir fiyata ulaşabilecekler.

1710221212 757 Yerel zincir marketler Ramazanda fiyat sabitledi ve indirim yapti

“Gıda dışındaki ürünlerde de indirim”

Gıdanın haricinde atıştırmalık, temizlik, deterjan, bulaşık makinesi ürünleri, kağıt ürünlerinde de indirim yapacağız.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir